تور چابهار
پیکج فوق العاده تور چابهار

فیلم برداری با دوربین 4k 

تجهیزات حرکتی : رونین

فیلمبرداری هوایی : هلی شات 

عکسبرداری به دو صورت با پز و رئال

ایاب و ذهاب رفت و برگشت تیم فیلمبرداری 

لباس فرمالیته عروس

برگزاری پکیج تور چابهار

پس از رزور شما بابت فرمالیته چابهار زمانی که به حد نصاب برای برگزاری پکیج چابهار رسیده باشد.

از سمت مجموعه نازان استودیو با شما تماس گرفته می شود که برای بستن قرارداد و مشاوره به

مجموعه تشریف بیاورید. سپس در این جلسه مشاوره تمامی فرآیند ها و کارهایی که باید صورت بگیرد

 توضیح داده می شود سپس در صورت تمایل شما به استفاده از لباس فرمالیته که بر روی پکیج تور می باشد. 

آدرس اعلام می شود که به مزون تشریف ببرید و لباس و دسته گل مناسب برای خود را انتخاب کنید

 و در مرحله آخر به شما زمان دقیق برگزاری فرمالیته را اعلام می کنیم که باید در روز مشخص در چابهار حضور پیدا کنید.

در تمامی زمانی که شما در چابهار حضور دارید کادر فنی و افراد ما در مجموعه نازان استودیو در کنار شما خواهند بود.

تور چابهار با قیمت استثنائی

فرمالیته در چابهار می تواند یک تجربه بسیار تکرار نشدنی می باشد که از آن به عنوان یک سفر به یاد ماندنی همراه با خاطره فرمالیته در نظر گرفت.

اگر برنامه برای برگزاری فرمالیته خود دارید توصیه ما استفاده از پکیج ما برای فرمالیته چابهار می باشد.

مکان های دیدنی چابهار

ساحل صخره ای کمب

ساحل صخره ای کمب که در روستای کمب قرار دارد. این روستا فاصله ی 5 کیلومتری با شهر چابهار دارد. یکی از ساحل های زیبا می باشد که ما در برنامه تور خود به چابهار جزو لوکیشن هایی است که می توانید برای عکاسی فرمالیته چابهار به عنوان یک لوکیشن بسیار خاص برای عکاسی های پرتره خاص استفاده شود.

اسکله صیادی رمین

اسکله صیادی رمین

یکی دیگر از مناطقی که در شهر چابهار وجود دارد اسکله صیادی رمین می باشد این اسکله همانطور که در تصویر مشخص است منطقه است که کشتی ها و قایق ها نمای این منطقه را بسیار شگفت آور کرده است. 

یکی از مکان های گردشگری که ما در فرمالیته چابهار از آن استفاده می کنیم اسکله صیادی رمین می باشد که این نام به خاطر وجود صید عمده شاه میگوها در این اسکله از دریای عمان می باشد.

تالاب صورتی لیپار

تالاب صورتی لیپار

از دیگر مناطق منحصر به فرد جهان می توان به تالاب لیپار اشاره کرد. این منطه با توجه به وجود باکتری ها و پلانکتون ها گیاهی رنگ آن به صورت تقریبا صورتی روشن می باشد. 

از دیگر مناطقی که برای فرمالیته چابهار باید برای ثبت تصاویر و ویدیو های خاطره انگیز استفاده کرد تالاب صورتی لیپار است. منطقه ای بی نظیربرای ثبت لحظه های دونفره می باشد.

دیگر مکان های جذاب چابهار

ساحل لاکپشت ها

ساحل لاک پشت ها

از دیگر مناطقی که برای فرمالیته و تور چابهار باید از آن استفاده کرد را می توان به ساحل لاکپشت ها اشاره کرد همانطور که از اسمش پیداست در این ساحل فصل تخم گذاری لاکپشت ها که برسد انبوه عظیمی از لاکپشت های نوزاد را می توان در این ساحل دید.
البته فصلی که ما برای تور چابهار در نظر گرفته ایم برای زمان حضور لاکپشت ها نیست ولی به دلیل جذابیتی که ساحل لاکپشت ها دارد می توان از این ساحل برای ثبت لحظه های رمانتیک دونفره برای عکاسی و فیلمبرداری هلی شات استفاده کرد.

کوه مریخی

کوه های مریخی که می توان از آنها به عنوان یک مکان بسیار ویژه در جهان یاد کرد این کوه در مسیر جاده چابهار به گواتر قرار دارد که حدود 40 تا 50 کیلومتری جاده می باشد.
نام دیگر کوه های مریخی به کوه مینیاتوری گفته می شود و همانطور که نوع بافت این کوه از رسوبات آهکی بقایای بدن جانداران دریایی به همراه خاک رس ، ماسه از اجزای تشکیل دهنده این کوه می باشد و با توجه به نوع ساختاری که دارد به کوه مریخی مشهور شده است.
یکی از بی نظیر ترین لحظه ها برای ثبت لحظات خوش در منطقه فرمالیته چابهار را می توان کوه مریخی یاد کرد.

اسکه ساحلی بریس :

اسکه ساحلی بریس که در جاده چابهار ، گواتر می باشد و نام روستایی در این جاده به نام بریس است که حتما ما برای عکسبرداری و فیلم برداری به این نقطه از شهر چابهار خواهیم رفت چرا که در این مکان که به دماغه های بریس معروف است موقعیت هایی برای عکسبرداری و فیلم بردای می باشد و بهترین لوکیشن برای تصاویر به یادماندنی فرمالیته چابهار است.
در این موقعیت کشتی هایی را مشاهده می کنیم که بومی های منطقه برای امرمعاش خود در این اسکله به صید ماهی و میگو مشغول می باشد  و مشاهده این قایق ها از لبه های دماغه ساحل بسیار شگفت انگیز و فوق العاده می باشد. 
ارتفاع ساحل را که بتوانیم دریا را مشاهده کنیم تقریبا به 70 متر می رسد که می تواند یکی از بهترین لحظات برای ثبت عکس و فیلم به کمک هلی شات باشد چرا که ترکیب ساحل ارتفاع دار با دریا بسیار بی نظیر می باشد. 
زمان غروب در این اسکله فوق العاده زیبا است چرا که اکثر بومی های منطقه برای مشاهده غروب دل انگیز به این ساحل می آیند تا بتوانند غروب آفتاب و تلفیق آن با دریا را از نزدیک مشاهده کنند.
در این مسیر کوه های مریخی وجود دارد و با توجه به ساختار منظقه نخلستان های زیبایی هست که می توان برای ادامه عکسبرداری و فیلم برداری به آنجا رفت. 
در صورتی که بتوان وقت کرد و با توجه درخواست شما متقاضیان می توانیم به روستای ساحلی درک هم برویم طبیعی است که بهترین موقعیت برای ضبط تصاویر می شود از روستای درک استفاده کرد چرا که این روستا در نزدیک ترین منطقه استان سیستان بلوچستان به تنگه هرمز می باشد و ساحل درک همان جایی که تنگه هرمز به دریای عمان وصل می گردد.