اگر دنبال آتلبه عروس ارزان قیمت هستید این مقاله را بخوبی بخوانید . ما گرانی را تایید نمی کنیم اما هیچ ارزانی هم بی دلیل نیست.

آتلیه عروس ارزان شاید تازه عروس و دامادها به علت فشار های اولیه که بر دوش آنهاست به آن متوسل شوند و بخواهد بهترین شب عروسی خود را با جستجو دنبال آتلیه عروس ارزان سپری کنند که این موضوع سبب می شود که کیفیت ممکنی که باید کار عکاسی و فیلم برداری عروس و داماد داشته باشند را بهره نبرند چرا که بعضی مواقع کیفیت فدای ارزانی قرار می گیرد.

آتلیه عروس ارزان خوب یا بد؟

ما در مجموعه نازان استودیو طرفدار گرانی نیستیم. خوب یا بد بودن بستگی به نوع نگاه شما دارد. کیفیتها برای هر نوع نگاهی متفاوت خواهند بود. برای یک آتلیه عروس چیزی که اهمیت دارد ارایه بهترین کیفیت کار ممکن است . چون اسم و اعتبار آن آتلیه عروس ارزان بدست نیامده و حاصل سالها تجربه و مهارت می باشد. اما برای یک شخصی که از فیلمبرداری سررشته ندارد و بیشتر به فکر این است که کار خود را بنحوی از پل صراط عبور دهد فرقی نمی کند کیفیت کار خیلی هم عالی باشد یا کیفیت کار خوب باشد.

اما همیشه مردم بخوبی کیفیت پایین کار متوجه می شوند و صدایشان هم در میاید.پس خوب بودن یک آتلیه عروس به کیفیت کار او بستگی دارد و این هم دقیقا همسوست با هزینه ای که شما برای آن در نظر می گیرید.

پکیج های متفاوت آتلیه عروس ارزان

یک آتلیه عروس برای کسانی که دنبال ارزانترین ها هستند پکیج های متفاوتی را در نظر می گیرد. در واقع با توجه در هزینه ای که مشتری توانایی پرداخت آنرا دارد از آپشنهای مختلف و متنوعی در کار خودش بهره می برد. از انتخاب فیلمبردار تا نوع عکاسی و چاپ عکس و تعداد آنها و مسایل فنی ریز دیگر به این پکیج ها تنوع قیمتی بیشتری خواهند داد.

کدام آتلیه عروس ارزان را انتخاب کنم؟

تمام آتلیه داران زیر نظر اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران فعالیت می کنند و از لحاظ قیمتی از قیمتهای مصوبه باید پیروی کنند.

شما برای مهم ترین شب زندگی خود از مدتها قبل برنامه ریزی کرده اید و بهترین سالن، غذا، لباس، آرایشگاه و موارد دیگر را متناسب با بودجه خود انتخاب کرده اید در حالی که عکاسی و فیلمبرداری پیش از مراسم، ساخت کلیپ، آلبوم عکس باغ و آتلیه و پوشش کامل و با کیفیت مراسم شما ،تنها چیزی است که تا پایان عمر برای شما به یادگار باقی خواهد ماند

آتلیه عکاسی در غرب تهران – آتلیه عروس رویایی طلایی

برای پوشش عکس و فیلم روز عروسی شما وحواشی آن، تیمی متشکل از چندین عکاس و فیلمبردار شما را همراهی میکنند که
طبعا برای انجام این خدمات از آتلیه عکاسی حق الزحمه خود را دریافت میکنند، طبعا هر میزانی که آتلیه باقیمت پایینتری قرارداد ببندد از کادر فنی ارزانتری استفاده باید بکند و این مستقیما با کیفیت کار شما، سرعت انجام آن و قدرت تصمیم گیری این کادر فنی در موارد غیرقابل پیش بینی مراسم با توجه به میزان تجربه آنان موثر است.

از طرفی پس از مراسم برای چاپ عکسها، شاسی ها و آلبوم و همچنین تدوین فیلم و کلیپ شما ، لابراتوار های چاپ و تدوینگرهایی با هزینه ها و کیفیت های متفاوت از آتلیه عروس، کار را دریافت میکنند که همچنان با کیفیت خروجی کار، ارتباط مستقیمی دارد

نتیجه گیری : کیفیت را فدای قیمتها نکنید و بدایند که هیج ارزانی بی دلیل نیست. و اگر صادقانه میزان بودجه ای که دارید را با آتلیه دار مطرح کنید حتما بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

ما در مجموعه نازان استودیو بر کیفیت کار تاکید فراوان داریم و تمام تلاشمان را برای انجام بهترین کار ممکن است.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.