بهترین آتلیه

ما در مجموعه نازان استودیو خود را به‌عنوان بهترین آتلیه در تهران می‌شناسیم چرا که می‌توانیم به جرات بگویم که استانداردهای لازم برای داشتن بهترین آتلیه را دارا می باشیم جهت دانستن ویژگی ها و معیارهای بهترین آتلیه با ما همراه باشید.

  1. داشتن فضای استودیو

با توجه به این موضوع که داشتن فضای استودیو کافی برای عکاسی و گرفتن عکس های مناسب می تواند یکی از معیار ها باشد که البته در صورتی که دکور مناسب را دارا باشد می تواند جذابیت چندانی به آن ببخشد.

  • مجوز کسب و کار

ما در مجموعه نازان استودیو دارای مجوز رسمی از اتحادیه کسب وکار های آتلیه داران داریم که می تواند اعتماد شما متقاضیان را جذب کند که کار به صورت کاملا اصولی و تمامی فعالیت ها به صورت کاملا قانونی انجام می گیرد.

  • عقد قرارداد

قرارداد فی ما بین مجموعه نازان و همچنین متقاضی به صورت کاملا قانونی انجام می گیرد که می توان جز به جز قرار داد را با زمانبندی مشخص انجام داد.

  • داشتن تجهیزات حرفه ای و مناسب

با توجه به این مورد که داشتن تجهیزات حرفه ای برای هر کاری نیاز است ما در مجموعه نازان استودیو از تجهیزات بروز و پیشرفته استفاده می کنیم که در صورتی که نیاز به انجام خدمات عکاسی و فیلمبرداری باشد به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

  • انتخاب لوکیشن های خوب و بی نظیر

برای انجام خدمات عکاسی و فیلمبرداری که نیاز است تا کار بی نظیری تحویل مشتریان خود دهیم باید این موضوع را گفت لوکیشن های عکاسی و فیلمبرداری ما به بی نظیر و تک می باشد که می توانیم در تهران و حتی در شهر های دیگر ایران به شما جهت انجام عکاسی و فیلمبرداری معرفی کنیم.

  • فعالیت در چندین زمینه متفاوت

با توجه به این که حوزه کسب و کار ما هم گسترده می باشد ما به انجام خدمات عکاسی و فیلمبرداری ، عکاسی مدلینگ ، عکاسی کودک ، برگزاری تور فرمالیته و … را پوشش می دهیم تا بتوانیم از افراد زیادی برای انجام خدمات عکاسی و فیلمبردای استقبال کینم.

  • روتوش عکس ها و ادیت فیلم ها

همکارانی که در مجموعه ما فعالیت می کنند به عنوان بهترین ها در حوزه ادیت فیلم و عکس شناخته شده می باشند که کار عکس و فیلم شما را به بهترین شکل تحویل می دهند.

  • شبکه های اجتماعی و سایت

با توجه به این که مجموعه نازان استودیو در حوزه اینستاگرام هم فعال می باشد و همچنین سایت مجموعه به صورت کاملا حرفه ای در حال بروزرسانی می باشد تا متقاضیانی که نیاز به انجام خدمات دارند این مجموعه را با برند نازان استودیو بشناسند و ما هم از ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان خود بی نصیب نباشیم.

  • متعهد بودن

همکاران ما در مجموعه بسیار متعهد به کار می باشند و در صورتی که نیاز باشد در خدمات به صورت کاملا بی نظیر انجام گیرد می توان گفت که مجموعه ما توانایی انجام این کار را دارد.

در پایان باید اعلام کرد که معیار های لازم برای شناخته شدن مجموعه نازان استودیو به عنوان بهترین آتلیه توسط متقاضیانی که یکبار به ما مراجعه می کنند را شامل می شود و ما امیدواریم که در آینده ای نزدیک از شما جهت انجام خدمات عکاسی و فیلمبرداری پذیرایی کنیم.

البته که برای هماهنگی در مورد بازدید از نمونه کارها باید قبل از تشریف فرمایی با آتلیه نازان استودیو هماهنگی لازم را انجام دهید تا همکاران ما آمادگی لازم جهت ارائه خدمات منحصر به فرد برای شما را داشته باشند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.