عکس عروسی

برای برگزاری مراسم عروسی و عکس های آتلیه ای ، از عروس و داماد در ژست های مختلف صورت می گیرد که با توجه به ژست های مختلف ،همکاران ما در عمارت های مختلف برای گرفتن عکس های شما اقدام می گیرد و همچنین می توان از قسمت آتلیه نازان استودیو استفاده کرد که دارای آتلیه اختصاصی برای ثبت لحظات ناب شما اتفاق می افتد.

اقدامات لازم برای برگزاری مراسم عروسی

انتخاب آتلیه مناسب :
در ابتدا برای اینکه بتوان از خدمات عکاسی و فیلم برداری در روز عروسی استفاده کرد باید آتلیه مناسب و مدنظر خود را انتخاب کنید.

مشاوره با آتلیه :
پس از انتخاب آتلیه مناسب باید با مجموعه مشاوره کنید و چگونگی انتخاب و نحوه صحیح ژست ها را بررسی کنید.

هماهنگی برای روز عروسی: حتما باید با مجموعه هماهنگ شوید که روز عروسی چه ساعتی و چه زمانهایی کجا باشید تا بتوانند فیلم برداری به بهترین نحو ممکن اتفاق بیافتد.

عکاس حرفه ای چه ویژگی دارد؟

شناخت موقعیت

همانطور که از یک عکاس حرفه ای انتظار می رود می توان این موضوع را به عنوان حرفه ای بودن یا نبودن عکاس ها معرفی کرد. مثلا زمانی که به محیطی جهت فیلم برداری و عکاسی می رویم باید بدانیم که عکاس ، چه موقعیت هایی را پیشنهاد می دهد و چگونه باید ژست های دونفره و تک نفره عروس و دامادی گرفت.

همین موضوع باعث می شود که عکاس حرفه ای را از عکاس مبتدی تشخیص داد چرا که عکاس های حرفه ای همیشه بهترین ژست ها را در بهترین موقعیت ها پیشنهاد می دهند و لحظات خاطره انگیزی را ثبت می کنند.

دوربین و امکانات پیشرفته و بروز

قطعا در عکاسی عکس ها ، دوربین را بی تاثیر نمی باشد چرا که به هر اندازه تصاویر دارای کیفیت باشند نشان دهنده استفاده از دوربین های بروز و پرهزینه ای می باشد که می توان به مجموعه جهت فیلم برداری اعتماد کرد.

هر مجموعه ای می تواند نمونه های مختلفی از دوربین را برای عکاسی و فیلم برداری استفاده کند ولی استفاده از تجهیزات پیشرفته و بروز نیاز کاری برای عکاسی و فیلم برداری می باشد.

تجربه کاری بالا

زمانی که برای مشاوره به مجموعه ای مراجعه می کنید می توانید به کمک نمونه کارهای مجموعه تصمیم مناسب را بگیرید و با تصاویر و عکس های مجموعه آشنا شوید و بتوانید از خدمات عکاسی و فیلم برداری مجموعه استفاده کنید.

یک مجموعه با تجربه قطعا دارای نمونه کار بالا می باشد چرا که تجربه کاری بالا یعنی دارای محبوبیت می باشد و می توان از تجربه های مجموعه استفاده کرد.

مجموعه نازان استودیو دارای تجربه چندین سال عکاسی و فیلم برداری از مناسبت های مختلف در زمان های مختلف و برگزاری انواع فرمالیته ها در تمامی نقاط ایران می باشد. استفاده از امکانات بروز و پیشرفته وظیفه ذاتی ما در قبال کارمان می باشد و دوربین های عکاسی و فیلم برداری مناسب برای مراسمات شما را داریم.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.