عکس اسپرت

کلیپ اسپرت

در این مقاله می خواهیم در مورد کلیپ و عکس اسپرت بیشتر آشنا بشیم و بدونیم چه نوع کلیپ هایی را اسپرت و چه نوع عکس هایی را می توان عکس اسپرت نامید . 

کلیپ اسپرت

برای اینکه در مورد کلیپ اسپرت بخواهیم صحبت کنیم باید متوجه شویم به چه نوع کلیپ هایی اسپرت گفته می شود.
همانطور که از نام کلیپ اسپرت مشخص است اصولا برای برگزاری عکس و فیلم اسپرت می توان از تم لباس های استفاده کرد که غیر رسمی می باشد برای خانوم ها می تواند لباس هایی از قبیل : شومیز ، تاپ ، شلوارک ، بولیز ، شلوار جین و ... و برای آقایون هم می توان لباس هایی از قبیل: شلوار ، پیراهن ، تی شرت ، تک کت و ... نام برد.
تعریف اختصاصی هم می توان برای کلیپ اسپرت نام برد که بدور از لباس عروس برای خانوم ها و کت وشلوار برای داماد برگزار می گردد.
البته که برای عکس و فیلم اسپرت مهمترین موضوعی که بعد از انتخاب لباس عنوان می شود می توان گفت که لوکیشن و موقعیتی است که باید کلیپ را تهیه کرد و به همین دلیل ما در ادامه به این موضوع می پردازیم که چه موقیت هایی مناسب برگزاری کلیپ های اسپرت می باشد.

موقعیت های کلیپ اسپرت

کلیپ و عکس اسپرت در چه مکان هایی مناسب است؟

برای برگزاری عکس و فیلم اسپرت همانطور که از اسمش مشخص است باید فضایی به دور از آتلیه باشد تا بتواند عروس و داماد ژست های متفاوت عکاسی و فیلم برداری را بگیرند.

موضوع انتخاب لوکیشن برای برگزاری عکس و فیلم اسپرت یک موضوع کاملا سلیقه ای می باشد چرا که باید عروس و داماد آن را طبق سلیقه خود انتخاب کنند و مجموعه نازان استودیو فقط می تواند در کنار شما طبق سلایق و انتخابتان پیشنهاد و مشاوره بدهد چراکه همکاران ما در مجموعه دارای تجربه بالایی در برگزاری عکس و فیلم های اسپرت می باشند.

موضوع لوکیشن همانطور که گفته شد یک موضوع کاملا شخصی و سلیقه ای است چرا که بعضی از عروس و داماد ها ممکن است برای عکس و فیلم اسپرت پیشنهاد شمال کشور و کنار دریا را بدهند و بعضی دیگر ممکن است که شمال کشور و داخل جنگل را پیشنهاد بدهند و همانطور که می دانید ممکن است برخی پیشنهاد کویر و یا جنوب کشور و فضای گرمسیری و کنار دریا را انتخاب کنند.

برای برگزاری عکس و فیلم های اسپرت در هر نقطه از کشور عزیزمان ایران آمادگی برگزاری آنرا داریم و حتی خیلی از عروس و داماد ها دوست دارند به عکس و فیلم اسپرت آنها را به صورت یک فیلم نمایشی کوتاه از دوران آشنایی تا دوران نامزدی آنها تشکیل شود که با توجه به همکاران و پرسنل خود در امر عکاسی و فیلم برداری توانایی برگزاری این چنین برنامه هایی امکان پذیر می باشد.

نکته هایی که باید در کلیپ اسپرت رعایت کرد :

حتما توجه داشته باشید که اگر برنامه ای برای فیلمبرداری و عکسبرداری برای کلیپ های اسپرت باید موارد زیر را رعایت کنید.

حتما در مورد اینکه برنامه ی عکس و فیلم شما در چه موقعیتی باشد تصمیم گرفته باشید که کجا میخواهید این کلیپ برگزار شود به عنوان مثال زمانی که شما از بودن در کنار دریا لذت می برید و دوست دارید که برنامه عکس و فیلم اسپرت شما در کنار دریا باشد ما در مجموعه نازان استودیو با توجه به زمان و فصل برگزاری موقعیت هایی را که لوکیشن دریا می باشد به شما پیشنهاد می دهیم که شما بتوانید بهتر و راحتتر انتخاب و تصمیم بگیرید.

ترکیب لباس عروس و داماد با توجه به لوکیشن و فصل مدنظر عروس و داماد بسیار مهم است. به عنوان مثال زمانی که شما برنامه خود را در زمستان می چینید و می توانید لباس هایی را با هم ترکیب کنید که در فضای برفی و سفید پوش شده در هر منطه ای که مدنظر شما می باشد لباس ها بیشتر خودشان را نشان می دهند.

ژست های عروس و داماد یکی از لذت بخش ترین قسمت های عکس و فیلم اسپرت می باشد که خیلی مواقع عروس و داماد می خواهند در برنامه ی عکس و فیلم اسپرت خود عکسبرداری و فیلم برداری که با آنها به لوکیشن مورد نظر می روند از سلیقه ها و علایق آنها آشنا شوند و چون اکثر مواقع برنامه عکس و فیلم یک روزه تمام می شود و فرصتی برای روز بعد وجود ندارد در این مورد ما در مجموعه نازان استودیو درخواست می کنیم که عروس و داماد ژست های مورد علاقه خود را به عکاس و فیلمبردار بفرستند تا بتوانیم صحنه هایی را که مدنظر و علاقه عروس و داماد می باشد را تصویربرداری کنیم.

زمانی که برنامه عکس وفیلم اسپرت به پایان رسید شاید به عنوان یکی دیگر از کلیدی ترین قسمت هایی که باید به آن اشاره کرد را می توان میکسی که بر روی فیلم صورت می گیرد باشد و از این رو ما از داماد و عروس درخواست می کنیم که آهنگ هایی که مشترکا در زمان نامزدی خاطره بسیاری با هم داشته اند را برای ما بفرستند تا بتوانیم از این آهنگ ها در کلیپشان استفاده کنیم و همین امر سبب می شود که کلیپشان رنگ و بوی دوران نامزدی را بدهد و با دیدن کلیپ خود یاد دوران زیبای نامزدی بیافتند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.