عکس و فیلم

خیلی از متقاضیان ما زمانی که با مجموعه نازان استودیو تماس می گیرند در مورد نمونه کارهای ما سوال می پرسند که چطور می توان به نمونه کار های ما دست پیدا کنند. البته موضوعی که ما در پاسخ به آنها می دهیم در صورتی که نخواهد برای مشاوره حضوری برسند می توانند از طریق شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشند.

عکس و فیلم چیست ؟ 

با توجه به توضیحاتی که در مقاله عکس فرمالیته داده ایم و توضیحات ابتدایی در مورد فرمالیته چیست و چگونه مراسمی را فرمالیته می نامند. در این مقاله در مورد کلیپ فرمالیته صحبت می کنیم.

به پیش فیلم برداری که برای قبل از مراسم عروسی گرفته می شود تا عروس و داماد بدون استرس عکسبرداری و فیلم برداری روز عروسی  را داشته باشند اصولا قبل از مراسم عروسی به برگزاری فیلم و عکاسی می پردازند که به آن فرمالیته یا کلیپ عروسی می نامند.

برای مشاهده کلیپ فرمالیته می توانید به آتلیه تشریف بیاورید و نمونه کارهای برگزار شده در چابهار ، قشم ، شمال و … را مشاهده فرمایید.

در چه شهر هایی عکس و فیلم قبل از عروسی برگزار می کنیم ؟
سوالی که اصولا متقاضیان ما در مورد مراسم های برگزاری کلیپ فرمالیته و عکاسی فرمالیته صورت می گیرند سوال می پرسند و ما در مورد این سوال به آنها جواب می دهیم که در شهر مدنظری که مشتری می خواهد ما می توانیم مراسم فرمالیته را برگزار کنیم به شرطی که بتوانیم هماهنگی های لازم را از قبل انجام بدهیم. ولی اصولا برای برگزاری فرمالیته در شهر های شمالی کشور و همچنین در شهر های جنوبی از قبیل قشم ، کیش ، چابهار و … می توانیم مراسم دلخواه عروس و داماد را برگزار کنیم. 

کلیپ فرمالیته می تواند در دو مدل فرمالیته اسپرت و رسمی گرفته شود که در این فرمالیته اسپرت عروس و داماد به دور از لباس عروسی و کت و شلوار در آن حاضر می شوند و همچنین می توانند لباس های ست جین و پارچه ای با هم ست کنند که تصاویر به یاد ماندنی را در در قاب تصاویر به یادگار خواهد گذاشت.

در مورد کلیپ های رسمی که نمونه ای کوچک از کلیپ عروسی می باشد با این تفاوت که مهمان ها حضور ندارند و فقط عروس و داماد در آن حاضر است و لباس های رسمی خود یعنی لباس عروسی و کت و شلوار را به تن می کنند. همین امر سبب می شود که به آن نام فرمالیته رسمی نهاده شود.

در صورتی که نیاز به مشاوره و برقراری ارتباط با همکاران ما در مجموعه نازان استودیو هستید می توانید با شماره تماس های موجود در سایت با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.