عکس کویر و کلیپ کویر می تواند یکی از متفاوت ترین لحظه های ثبت شده در دوران نامزدی و چه بسا متفاوت ترین در طول زندگی عروس داماد باشد. البته موضوع انتخاب کویر برای برگزاری برنامه عکس و فیلم می تواند یک موضوع کاملا اختیاری و انتخاب دست عروس و داماد است که بخواهند لحظه ای متفاوت را رقم بزنند و شروع به ثبت لحظات به یاد ماندنی و عاشقانه ای به همراه ژست های رمانتیک کنند.

کلیپ کویر

بسیاری از عروس و داماد ها برای اینکه بتواند لوکیشن و موقعیتی را برای کلیپ قبل از عروسی خود انتخاب کنند اصولا کویر را پیشنهاد می دهند و می خواهند که عکسبرداری و فیلم برداری و کلیپ آنها برای کویر باشد و دوست دارند که تجربه ای متفاوت را در کویر رقم بزنند.

عکس کویر

عکسبرداری و فیلمبرداری از کویر انجام می گیرد بسیار عالی و بی نظیر می باشد و همانطور که از موقعیت و لوکیشن هایی که در کویر وجود دارد می توان این حس را منتقل کرد که عکسبرداری ها می تواند رنگ بوی یکرنگی و یکدلی را شامل شوند چرا که در کویر فقط می توان رنگ خاک را آفتاب را داشت و طلوع و غروب آفتاب یکی از بهترین لحظات برای عکسبرداری از کویر می باشد چرا که عکس کویر در این مواقع بهترین عکس های برای ثبت لحظات بی نظیر عاشقانه می باشد.
توصیه ما برای مخاطبانی که نیاز به ثبت مراسم عکس و فیلم خود در کویر را دارند بهترین زمان برای انجام لحظات خوب و سرشار از عشق نیمه دوم سال می باشد و در فصل های پاییز و زمان است چرا که در این فصل به طبع نسبت به نیمه اول سال هوا می تواند قابل تحمل ترباشد چرا که در نیمه دوم سال دما در طول روز می تواند نهایت به 20 درجه سانتیگراد برسد و در طول شب هم هوا نهایت به 5 درجه سانتی گراد زیر صفر در پاییز و در زمستان تا 20 درجه زیر صفر می رسد که خیلی سرد می شود. بهترین زمان هم در این فصل می تواند فیلم برداری و عکسبرداری از 12 ظهر تا ساعت 5 عصر باشد چرا که در این بازه زمانی می تواند هوای خوب و دل انگیزی را تجربه کرد.
عکس و فیلمکویر

برای برگزاری عکس و فیلم در کویر چه توصیه هایی را باید رعایت کرد؟

در این قسمت می خواهیم برای عکش و فیلم در کویر نکاتی را به شما بگوییم که بتوانید بهترین لحظات را ثبت کنید :

تا می توانید در این روز ار لباس هایی استفاده کنید که لخت باشد و بتوانید فضایی آزادانه داشته باشید برای استفاده آزادانه دست ها و گرفتن ژست های متفاوت برای عکسبرداری و فیلم بردای هایی که صورت می گیرد.

تا می توانید سعی بر این داشته باشید که از لباس های اسپرت استفاده کنید چرا که در این لباس ها می توانید از آزادانه تر حرکت کنید و احساس گرما در کویر به شما دست ندهد.

لباس عروس لوکس نپوشید و تا می توانید با طبیعت کویر همگام شوید توصیه ما استفاده از لباسهایی به سبک بوهو می باشد.

از تاجی استفاده کنید که از گل ساخته شده است و نه از تاج های ژله ای و فلزی که ممکن است باعث آزار شما شود که نتوانید ژست ها و عکس های خوبی بگیرید. 

تا می توانید از فیلمبردار و عکاس خود بخواهید که ژست هایی را پیشنهاد دهند که بتوانید با محیط سازگاری داشته باشد و بتواند ابهت و بزرگی کویر را نمایش دهد.

از شب کویر هم تا می توانید استفاده کنید چرا که شب های بی نظیری دارد و آسمان بدون هیچ مزاحمی در مقابل چشمان شما قرار می گیرد.

با رعایت نکات می توانید عکس و فیلم کویر عالی و ثبت لحظات عکس و فیلم های عالی را ثبت کنید تا بهترین ها رقم بخورد.

ایده عکس و فیلم در کویر

کلیپ های عکس و فیلم می تواند با توجه به درخواست های عروس و داماد متفاوت باشد چرا که سلیقه ها متفاوت می باشد و این موضوع بسیار اهمیت دارد که نامزد ها چه درخواستی از آتلیه دار دارند چرا که بعضی از عروس و داماد ها می خواهند که مراسمشان در لب دریا برگزار شود و تعدادی دیگر می خواهند که در جنگل مراسم عکس و فیلم خود را برگزار کنند. 

امروزه ایده عکس و فیلم کویر بسیار زیاد شده است که عروس و داماد ها درخواست می کنند که بخواهند مراسم عکس و فیلم خود را در کویر و ثبت لحظات دل انگیز و رمانتیک خود را در دل کویر انجام دهند.

مجموعه نازان استودیو در خدمت شما سروران و عزیزان جهت برگزاری عکس و فیلم در دل کویر می باشد تا بتوانید عکس ها و فیلم های جذاب و دیدنی را ثبت کنید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.