عکس و فیلم چیست ؟

همانطور که بعضی از عروس داماد ها ذهن خود را درگیر این موضوع کرده اند که فرمالیته عروسی چیست ؟ یا همین موضوع که به آن پیش آماده سازی برای عروسی می گویند چیست؟ 

البته که ما می توانیم این موضوع را برای متقاضیان محترم خواننده سایت توضیح دهیم.

زمانی که عروس و داماد بعد از مراسم عقد خود برای برگزاری فرمالیته عروسی یا پیش آماده سازی برای عروسی قبل از مراسم عروسی ابتدا با مجموعه ای برای فیلم برداری و عکاسی خود هماهنگ می شوند و در این فرمالیته عروس و داماد همانند روز عروسی خود لباس های عروس و کت و شلوار را به تن می کنند و در محدوده ای که مدنظر عروس و داماد می باشد شروع به برگزاری مراسم فرمالیته می کنند.

چند مدل عکس و فیلم داریم ؟

اصولا برای این که بخواهیم در مورد فرمالیته یا پیش آماده سازی قبل از عروسی بخواهیم صحبت کنیم کلیت آن دو مورد به ذهن خطور می کند که یکی از آنها را می توان به عنوان کلیپ فرمالیته عروسی و دیگری را کلیپ فرمالیته اسپرت می نامند.

کلیپ فرمالیته عروسی همان کلیپ رسمی از عروس و داماد می باشد که در بعضی مواقع می تواند در یک عمارت باشد و در بعضی مواقع در مکان مورد نظری که عروس و داماد ها دارند باشد البته که به صورت سلیقه ای می باشد و بعضی از عروس ها و داماد ها شهرهای شمالی کشور را برای کلیپ عروسی خود انتخاب می کنند و بعضی از عروس داماد های شهر های جنوبی از قبیل چابهار و قشم را برای مراسم کلیپ فرمالیته عروسی خود انتخاب می کنند.

عکس و فیلم اسپرت چیست؟

در خیلی از مواقع عروس و داماد ها دوست دارند که کلیپ فرمالیته اسپرت را برگزار کنند به دور از لباس رسمی عروس و کت و شلوار باشد. 

این نوع کلیپ ها و عکس هایی را که بدون لباس عروس و کت و شلوار باشد را اصطلاحا کلیپ فرمالیته اسپرت می گویند که در این مراسم یک فیلم حدود 10 دقیقه ای به همراه عکس ها و ژست های عروس و داماد که نشان گر دوران نامزدی و ژست های قبل از عروسی می باشد را به همراه هم می گیرند و همین طور عروس و داماد ها در این کلیپ در مواقعی دوستان و همراهان خود را دعوت می کنند و کلیپی سرشار از شادی را به تصویر می گذارند.

عکس قبل از عروسی چیست ؟

عکس فرمالیته که مربوط به ژست های دونفره عروس و داماد برای گرفتن عکس می گویند که در این حین مجموعه همراه آتلیه عروس و داماد را در موقعیت ها و لوکیشن های مختلف راهنمایی می کنند که نسبت به لوکیشن عکس ها و ژست های مختلف را بگیرند و همین موضوع کمک می کند تا ژست های بسیار عالی و بی نظیری را در عکس ها گرفته و تصاویر خود را در صورت خواهان به صورت آلبوم دیجیتال در بیاورند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.